Leasing

Spawarek

Leasing – to rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców lub już działających na rynku firm. Firmy świadczące usługi leasingowe wyjątkowo chętnie udzielają leasingu na sprzęt spawalniczy ze względu na jego bezawaryjność, długowieczność oraz dość stałą wartość rynkową, nie zmieniającą się znacząco wraz z użytkowaniem.

Spawarka jest sprzętem spotykanym bardzo często w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych czy warsztatach. Często bez niej prowadzenie działalności byłoby znacząco utrudnione lub w pełni niemożliwe. Dlatego też wielu przedsiębiorców szuka rozwiązań umożliwiających nabycie niezbędnego osprzętu spawalniczego wysokiej jakości bez ponoszenia ogromnych kosztów.

Wzięcie maszyn spawalniczych w leasing pozwala uniknąć gigantycznych kosztów zakupu wysokiej klasy maszyn z własnych środków. Bez opcji leasingu otworzenie nowego biznesu czy wymiana sprzętu na bardziej nowoczesny w już istniejących firmach często byłaby zwyczajnie niemożliwa.

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów do spawania, poczynając od wysokiej jakości spawarek różnych producentów, poprzez przyłbice spawalnicze, przecinarki plazmowe i inne akcesoria niezbędne do spawania. Jeśli interesuje Państwa sprzęt, którego nie ma w naszej ofercie – zachęcamy do kontaktu. W miarę możliwości oraz dostępności asortymentu w hurtowniach, staramy się sprowadzać potrzebne rzeczy.

Leasing spawarek to bardzo wygodna opcja umożliwiająca nabycie niezawodnego sprzętu na firmę w formie dogodnych rat leasingowych. Współpracujemy z zaufanym serwisem, który oferuje bardzo przejrzyste warunki leasingowe i szybki proces podpisywania umowy.

Sprzedaż leasingowa spawarki w naszym sklepie jest bardzo łatwa, a intuicyjny formularz pozwala wypełnić niezbędne dane w krótkim czasie. Wszelkie niezbędne informacje, jak wysokość rat, okres kredytowania i inne – udostępnia firma leasingowa.

W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii – zapraszamy do kontaktu. Oferujemy również możliwość wzięcia sprzętu spawalniczego na dogodne raty.